Kur pirkti batelius?

Kur pirkti batelius. Tai vienas iš merginoms šiuo metu ypač aktualių klausimų. Pavasarį kylantis klausimai: kur pirkti pavasarinę striukę? Kur nusipirkti batelius… Vasarą: kur gauti gražų maudymosi kostiumėlį? Kokios spalvos madingos šią vasarą ir žinoma, kaip numesti svorio :) Žiemą aktualūs tokie patys klausimai – tik jie jau apie kailinius, žieminius batus, kepures, paltus.

Na bet šį kartą dėmesį skirkime bateliams. Ir visai nesvarbu, kad šiemet išnagrinėsime šį retorinį klausimą ir pasistengsime rasti atsakymą kur bateliai geriausi ir pigiausi kitamet tą klausimą moteriškos giminės atstovės iškels ir vėl. Tai tiesiog natūralus ciklas kuris sukasi iš metų į metus. Pradėkime nuo kainos. Pigūs bateliai gali būti šiais atvejais: jie dėvėti, jie labai nekokybiški, pardavėjas slepia mokesčius.  Jei bateliai dėvėti tai turi ne tik trūkumų, bet ir privalumų. Pirmas privaluams tai jų patvarumas. Jei kažkas juos jau nešiojo ir dėl to nenutiko nieko baisaus (tiksliau jiė nesuplyšo) tai reiškia jų siūlės, padas ir medžiaga yra tvirti. Tokie bateliai yra kokybiški ir jie greičiausiai ne plyš, o su laiku natūraliai dils. Kitas privalumas – jie dažniausiai atvežti iš užsienio ir gali būti gražesni ar bent rečiau sutinkami nei kiniški batai, kurių vienodų pilnos gatvės.

Bateliai gali kainuoti pigiau ir jei pardavėjas vengia moėkti mokesčius. Vien PVM sudaro penktadalį avalynės kainos. Jei pardavėjas nuslepia PVM mokestį, jis jau sutaupo penktadalį kainos. Jei savo darbuotojams moka atlyginimus vokeliuose tai mažiau sumoka sodrai ir valstybinei mokesčių inspekcijai. Dėl to pardavėjas sutaupydamas daug pinigų gali sau leisti atpiginti ir pačius batus. Visiems aišku kodėl pigūs gali būti nekokybiški batai – pigios medžiagos, pigi darbo jėga ir apskritai viskas pigu. Dėl to ir laikina. Tačiau pigius batelius galite gauti ir kitu būdu – batelius pirkite internetinėje parduotuvėje. Internetinė parduotuvė reikalauja daug mažiau resursų nei paprasta parduotuvė – nereikia išlaikyti brangios ekspozijos, reikia mažiau darbuotojų. Be to batų (ir batelių =) ) sandėliavimo patalpos gali būti ne mieste, o kur nors užmiestyje. Internetu pirkdami sutaupysite ne tik pinigų – nusipirksite pigiau, greičiau ir kada norite. E-parduotuvėse galite pirkti visą parą. Nesimiega naktį? Galbūt tinkamas laikas eiti ir išsirinkti batelius? Skamba juokingai, bet apie tai reiktų pagalvoti. Kai gyvenimo tempasdarosi toks greitas reikia išnaudoti visas galimybes.